طراحي لوگو حرفه اي

توزيع وپخش هدايا ي تبليغاتي با كمترين قيمت

حقيقتا انسان ها همانند خالق خويش،زيبا هستند و از هر آنچه كه زيبايي را عيان و هويدا ميسازد مشعوف ومسرور گرديده،به تحسين مي نشينند و البته زيبايي آفريدني است ،كه بزرگ آفريننده اول آن همانا حق مطلق تبارك وتعالي است.از اين رو دادن هديه و قبول آن ،يكي از زيباترين صحنه هايي است كه مكنونات رحمت و محبت ودوستي بين افراد را آشكار ساخته،دل افراد را به نرم و رحيم كرده وآنها را به هم گرم و اميدوار مي سازد.پس اين بستر زيبا آنگاه كه افراد،توانمندي وحرفه خويش به ديگران مي شناسانند درياي صنعت تبليغات راپديد آورده كه به جرات زيباترين جويبار آن،هديه هاي تبليغاتي خاص و زيبا مي باشد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۲۲:۱۳ توسط:كانون تبليغاتي هزاردستان موضوع:

طراحي بنر گيف حرفه اي

شركت هزاردستان با داشتن پرسنل مجرب وحرفه اي در زمينه طراحي بنر هاي گيف،ساخت تيزرهاي تبليغاتي،تيزرهاي سه بعدي،انيميشن آمادگي خود را جهت همكاري با شما عزيزان اعلام ميدارد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۱۹:۰۱ توسط:كانون تبليغاتي هزاردستان موضوع:

كانون تبليغات وآگهي هزار دستان

درعصر حاضر،با توجه به پيشرفت هايي كه درزمينه فناوري هاي ارتباطي حاصل گشته،توليد محتواي سازگار با اين پيشرفت ها براي كساني كه نياز به معرفي خدمات ومحصولات خود دارند قطعا لازم است.
برچسب: http://irgraphic.ir/،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۰۴:۱۱ توسط:كانون تبليغاتي هزاردستان موضوع:

پخش سررسيد 1397

باوجود انواع هداياي تبليغاتي جديدوخاص هنوز هم چاپ سررسيد به عنوان يكي از بهترين هديه هاي تبليغاتي مورد استفاده قرار مي گيرد.
گروه تبليغاتي هزاردستان با سابقه اي درخشان و با در اختيار داشتن كادري مجرب و حرفه اي در عرصه تبليغات با افتخار آماده ارائه خدمات هرچه بهتر به شركت ها و سازمان ها مي باشد.كانون تبليغاتي هزاردستان ، در طي اين چند سال اخير اقدام به عرضه ي هداياي تبليغاتي نموده است تا به صورت مستقيم و بدون واسطه بتواند به مشتريـان خود ارائه خدمت نمايد. كانون هزاردستان با تكيه بر ترويج فرهنگ  هديه دادن، هم اكنون ، مجري انحصاري عرضه هداياي تبليغاتي مي باشد . 

برچسب: http://irgraphic.ir،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۰۰:۵۶ توسط:كانون تبليغاتي هزاردستان موضوع: