طراحي لوگو حرفه اي

طراحي لوگو در اصفهان

2) رنگ بسيار مهم استيكي از مهمترين ملاحظات براي طراحي لوگو ،پالت رنگ است. اين موضوع يك تصميم گيري سطحي نيست، رنگ معاني و ايده هاي ارتباطي را با خود بهمراه دارد.بعضي مواقع شما از ديدن رنگ يك برند ميخ كوب مي شويد اما در مواقع ديگراين آزادي را داريد تا آنرا كشف كنيد.من به شخصه عاشق رنگهاي قوي هستم كه در لوگوي zion استفاده شده.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۴۰:۱۷ توسط:كانون تبليغاتي هزاردستان موضوع:

طراحي لوگو در اصفهان

لوگو چيست؟ اين سطح بسيار پايه، لوگوها نمادها از متن و تصاوير است كه به ما در شناسايي مارك هاي مورد علاقه كمك مي كند و مي توانند خيلي بيشتر باشند!
برچسب: http://irgraphic.ir/،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۳۲:۵۹ توسط:كانون تبليغاتي هزاردستان موضوع:

طراحي لوگو در اصفهان

طراحي لوگو در اصفهان

اين مقاله درباره علامت يا علامت گرافيكي لوگو يا هويت بصري شركت شما مي باشد.

اختصار لوگو،  از يوناني: λόγος logos "word" و τύπος typos "imprint") علامت گرافيكي، نشان يا علامت است كه براي كمك و ارتقاي شناخت عمومي مورد استفاده قرار مي گيرد. اين ممكن است از يك طرح انتزاعي يا تصويري باشد يا متن نامي را كه در يك لوگو يا علامت تجاري نشان مي دهد، شامل شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۱۰:۲۶ توسط:كانون تبليغاتي هزاردستان موضوع:

طراحي لوگو در اصفهان

لوگوي قوي، آغاز نام تجاري شركت شما است و بينش كسب و كار شما را بيان مي كند.

شركت ها بيش از هر زمان ديگري خود را در حال رقابت در برابر توجه مشتريان مي بينند. به عنوان يك نتيجه، آنها تمركز خود را به ايجاد آرم هاي جديد تر و به ياد ماندني تبديل كرده است. 
برچسب: طراحي، طراحي لوگو حرفه اي، لوگوحرفه اي، تبليغات، طراحان لوگو حرفه اي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۴۵:۵۳ توسط:كانون تبليغاتي هزاردستان موضوع:

طراحي لوگو در اصفهان

10 نكته براي طراحي لوگوهايي كه ماندگار شوندخب شما درحال طراحي يه لوگو هستيد . بنظر مياد كه كار خيلي راحتيه ،درسته؟ فوقش يه دايره ميكشي داخلش اسم شركت رو مي زني و تمام!  (من اين جمله رو عينا از خيليها شنيديم كه دارن به طراح  پيشنهاد ميدن ). متاسفانه،اگر شما براي پولي كه مشتري مي پردازد ارزش قائل باشيد،كاري كه انجام مي دهيد بسيار با ارزشتر از آن خواهد بود.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۲۸:۵۶ توسط:كانون تبليغاتي هزاردستان موضوع:

توزيع وپخش هدايا ي تبليغاتي با كمترين قيمت

حقيقتا انسان ها همانند خالق خويش،زيبا هستند و از هر آنچه كه زيبايي را عيان و هويدا ميسازد مشعوف ومسرور گرديده،به تحسين مي نشينند و البته زيبايي آفريدني است ،كه بزرگ آفريننده اول آن همانا حق مطلق تبارك وتعالي است.از اين رو دادن هديه و قبول آن ،يكي از زيباترين صحنه هايي است كه مكنونات رحمت و محبت ودوستي بين افراد را آشكار ساخته،دل افراد را به نرم و رحيم كرده وآنها را به هم گرم و اميدوار مي سازد.پس اين بستر زيبا آنگاه كه افراد،توانمندي وحرفه خويش به ديگران مي شناسانند درياي صنعت تبليغات راپديد آورده كه به جرات زيباترين جويبار آن،هديه هاي تبليغاتي خاص و زيبا مي باشد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۲۲:۱۳ توسط:كانون تبليغاتي هزاردستان موضوع:

طراحي بنر گيف حرفه اي

شركت هزاردستان با داشتن پرسنل مجرب وحرفه اي در زمينه طراحي بنر هاي گيف،ساخت تيزرهاي تبليغاتي،تيزرهاي سه بعدي،انيميشن آمادگي خود را جهت همكاري با شما عزيزان اعلام ميدارد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۱۹:۰۱ توسط:كانون تبليغاتي هزاردستان موضوع:

كانون تبليغات وآگهي هزار دستان

درعصر حاضر،با توجه به پيشرفت هايي كه درزمينه فناوري هاي ارتباطي حاصل گشته،توليد محتواي سازگار با اين پيشرفت ها براي كساني كه نياز به معرفي خدمات ومحصولات خود دارند قطعا لازم است.
برچسب: http://irgraphic.ir/،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۰۴:۱۱ توسط:كانون تبليغاتي هزاردستان موضوع:

پخش سررسيد 1397

باوجود انواع هداياي تبليغاتي جديدوخاص هنوز هم چاپ سررسيد به عنوان يكي از بهترين هديه هاي تبليغاتي مورد استفاده قرار مي گيرد.
گروه تبليغاتي هزاردستان با سابقه اي درخشان و با در اختيار داشتن كادري مجرب و حرفه اي در عرصه تبليغات با افتخار آماده ارائه خدمات هرچه بهتر به شركت ها و سازمان ها مي باشد.كانون تبليغاتي هزاردستان ، در طي اين چند سال اخير اقدام به عرضه ي هداياي تبليغاتي نموده است تا به صورت مستقيم و بدون واسطه بتواند به مشتريـان خود ارائه خدمت نمايد. كانون هزاردستان با تكيه بر ترويج فرهنگ  هديه دادن، هم اكنون ، مجري انحصاري عرضه هداياي تبليغاتي مي باشد . 

برچسب: http://irgraphic.ir،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۰۰:۵۶ توسط:كانون تبليغاتي هزاردستان موضوع:

طراحي لوگو حرفه اي

طراحي لوگو حرفه اي

در عصر حاضر شركت ها و افرادي كه به دنبال بالابردن رويش خود هستند و يا مي خواهند برند محصول خود را به مردم معرفي كنند، مي بايست براي معرفي كالا و برند خود نكات مهمي را در نظر بگيرند كه قطعا اين موارد به رونق كسب و كارشان كمك  خواهد كرد.

شركت هزاردستان با دوسال سابقه در زمينه تبليغات و طراحي لوگو حرفه اي، برند و مشاوره به كارخانه داران و صاحبان كسب و كارهاي كلان توانسته سهم بسزايي در بالا بردن فروش به مشتريان خود كمك نمايد.

در اين جا برخي از اين موارد را به همراه فوايد و نحوه انجام آن به شما معرفي مي نمايم:

مرحله اول:

اولين قدم براي بزرگ كردن محصول و يا نام كمپاني ،برند يا نام تجاري آن مي باشد.

طراحي لوگو يكي از موارد بسيار مهم مي باشد، زيرا هنگامي كه لوگو شركت شما يك لوگوي حرفه اي و با مفهوم باشد رضايت مشتري را از نظر ظاهر نام كار جلب كرده و باعث كنجكاوي بيشتر مشتري در ديدن علائم كشيده شده در لوگو شما مي گردد. درحقيقت با تبليغاتي كه شما در آينده انجام خواهيد داد ، يكي از مواردي كه بسيار ديده مي شود لوگو شركت شما مي باشد  كه هر چه لوگو شما حرفه اي تر باشد در نظر مخاطبان خود مي توانيد بيشتر و بهتر اعتبار پيدا كنيد .   براي طراحي يك لوگو حرفه اي گاهي يك لوگو زيبا ، ساده و با خلاقيت بيشتر مورد پسند مخاطبان قرار خواهد گرفت ضمن اينكه هر ميزان طرح شما ساده تر طراحي شود حرفه اي تر خواهد بود.  

شركت هزاردستان با داشتن طراحان حرفه اي در زمينه طراحي لوگو حرفه اي  آماده همكاري با شما عزيزان مي باشد.

تمام مراحل طراحي لوگو حرفه اي مشتريان توسط طراحان به صورت اتود دستي روي برگه يا اتود دستي با قلم نوري مي باشد.

طراحان شركت هزاردستان با فكري باز ، بروز و مدرن طراحي حرفه اي لوگو مشتريان را انجام مي دهند. مشتريان پس از مراجعه به شركت هزادستان توسط كارشناس طراحي كه فقط وظيفه مصاحبه با مشتري و آشنايي با سلايق مشتري و روحيات آنان را دارند و پس از پركردن فرم مخصوص مشتري آن را به واحد طراحي ارجاع داده و طراحان با اتود دستي، بسته به سطح درخواستي از طرف مشتري 1 تا 5 اتود دستي طراحي و روي برگه پياده سازي مي كنند و سپس تصاوير ثبت شده روي برگه را روي سيستم پياده سازي مي نمايند ،سپس طراحي اتودهاي اوليه براي مشتري ارسال و لوگو تاييد شده به صورت فايل لايه باز براي مشتري ارسال مي گردد.

لوگوهاي حرفه اي و خلاقانه هميشه در ذهن مشتري ماندگار مي باشند. طراحي خلاقانه و حرفه اي لوگو مي تواند ذهن مشتري را درگير زيبايي و خلاقيت پياده شده در طراحي نمايد و قطعا مشتري با ديدن لوگويي كه روي آن از نظر شكل و مفهوم زمان گذاشته شده ارتباط بهتري برقرار مي نمايد.

 

لوگو ها به حالت هاي مختلف طراحي مي شوند.

 مثلا به صورت حروف يا استروك هاي مشابه ، از حروف مشابه كه مكمل يكديگر مي گردند تشكيل مي گردد به طور مثال مي توان به لوگوي كارخانه فولكس واگن اشاره كرد.

شركت فولكس واگن در سال‌هاي منتهي به جنگ دوم جهاني توسط فرانس ريمپيسه تاسيس شد.لوگوي اصلي كه ريميسپه در رقابتي درون سازماني طراحي كرد و به خاطر خلاقيت در نظر گرفته شده در آن از بين 50 مارك برنده شده بود، به عنوان لوگوي اين شركت انتخاب شد.
لوگوي شركت فولكس واگن در ابتدا با چرخ دنده‌اي كه نشان رسمي جبهه كارگري آلمان بود احاطه شده بود اما پس از جنگ دوم جهاني اين دنده از لوگو حذف شد.

فولكس واگن توليدكننده خودرو در آلمان،  در حقيقت داراي يك آرم با دو حرف حك شده بر روي آن
 "V" به نمايندگي از Volks ،   به معني مردم

"W"به نمايندگي از   wagen  به معني ماشين

يك شكل ديگر  لوگو، لوگو با استفاده از حروف و يا اسم برند كه به اين لوگو به اصطلاح طراحي لوگوتايپ مي گويند.

مرحله دوم:

دومين مرحله براي جذب مشتري ساختن يك پيج كسب و كار در اينستاگرام مي باشد در حقيقت يكي از روش هاي حرفه اي كه مي توان گفت بهترين راه براي ارتباط با مشتري و معرفي محصولات و خدمات است اينستاگرام مي باشد.

داشتن يك پيج در اينستاگرام و گذاشتن پست هاي مناسب و هدفمند و تعريف هشتگ هاي حرفه اي و همچنين افزودن فالورهاي هدفمند مي تواند سرعت در بازار استان ، شهر و يا حتي كشور در شاخه خود سهم بسزايي داشته باشد.

شركت هزاردستان در اين زمينه مي تواند به شما صورت حرفه اي خدمات ارائه نمايد.

به صورتي كه شما پس از حداقل 6ماه تمام نقاط قوت اين فعاليت را مشاهده و از طريق پيج خود به درآمد چشم گيري برسيد. ما با بررسي زمان هاي بازديد فالورها و افزودن مطالب مرتبط و طراحي حرفه اي تمام تصاوير كه به صورت تك تك توسط طراحان طراحي شده مي توانيم در بالا بردن فالور و لايك زياد موثر باشيم ،همچنين فالورهاي هدفمند از پيج هاي انتخابي شما به تعداد مشخص در روز به پيج شما افزوده مي گردد.

ساعت پست گذاري به صورت منظم از ساعت 7صبح تا 12 شب توسط پرسنل پشتيباني شركت هزاردستان در پيچ شما ثبت مي گردد. پيشنهاد مي شود براي معرفي محصولات به مشتريان خود كه با شركت شما فعاليت خود را آغاز نموده اند كانال تلگرام ايجاد كنيد ولي براي افزودن مشتري هاي جديد حتما كار خود را با اينستاگرام شروع كنيد. يكي از مزاياي مهم اينستاگرام هشتگ گذاري در آن مي باشد كه توسط موتورهاي جستجوگر گوگل شناسايي مي گردد و پيچ شما در گوگل معرفي مي گردد.

در مرحله  بعد شما را با مزاياي وب سايت و خدماتي كه شركت هزاردستان در زمينه طراحي و بهينه سازي مي تواند به شما بدهد ، آشنا خواهيم كرد.


برچسب: طراحي، طراحي لوگو حرفه اي، طراحي لوگو، هزادستان، كانون تبليغاتي هزاردستان، طراحان، وب سايت، تلگرام، اينستاگرام، كسب و كار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۵۷:۲۶ توسط:كانون تبليغاتي هزاردستان موضوع: