طراحي لوگو حرفه اي

طراحي لوگو حرفه اي

طراحي لوگو حرفه اي

در عصر حاضر شركت ها و افرادي كه به دنبال بالابردن رويش خود هستند و يا مي خواهند برند محصول خود را به مردم معرفي كنند، مي بايست براي معرفي كالا و برند خود نكات مهمي را در نظر بگيرند كه قطعا اين موارد به رونق كسب و كارشان كمك  خواهد كرد.

شركت هزاردستان با دوسال سابقه در زمينه تبليغات و طراحي لوگو حرفه اي، برند و مشاوره به كارخانه داران و صاحبان كسب و كارهاي كلان توانسته سهم بسزايي در بالا بردن فروش به مشتريان خود كمك نمايد.

در اين جا برخي از اين موارد را به همراه فوايد و نحوه انجام آن به شما معرفي مي نمايم:

مرحله اول:

اولين قدم براي بزرگ كردن محصول و يا نام كمپاني ،برند يا نام تجاري آن مي باشد.

طراحي لوگو يكي از موارد بسيار مهم مي باشد، زيرا هنگامي كه لوگو شركت شما يك لوگوي حرفه اي و با مفهوم باشد رضايت مشتري را از نظر ظاهر نام كار جلب كرده و باعث كنجكاوي بيشتر مشتري در ديدن علائم كشيده شده در لوگو شما مي گردد. درحقيقت با تبليغاتي كه شما در آينده انجام خواهيد داد ، يكي از مواردي كه بسيار ديده مي شود لوگو شركت شما مي باشد  كه هر چه لوگو شما حرفه اي تر باشد در نظر مخاطبان خود مي توانيد بيشتر و بهتر اعتبار پيدا كنيد .   براي طراحي يك لوگو حرفه اي گاهي يك لوگو زيبا ، ساده و با خلاقيت بيشتر مورد پسند مخاطبان قرار خواهد گرفت ضمن اينكه هر ميزان طرح شما ساده تر طراحي شود حرفه اي تر خواهد بود.  

شركت هزاردستان با داشتن طراحان حرفه اي در زمينه طراحي لوگو حرفه اي  آماده همكاري با شما عزيزان مي باشد.

تمام مراحل طراحي لوگو حرفه اي مشتريان توسط طراحان به صورت اتود دستي روي برگه يا اتود دستي با قلم نوري مي باشد.

طراحان شركت هزاردستان با فكري باز ، بروز و مدرن طراحي حرفه اي لوگو مشتريان را انجام مي دهند. مشتريان پس از مراجعه به شركت هزادستان توسط كارشناس طراحي كه فقط وظيفه مصاحبه با مشتري و آشنايي با سلايق مشتري و روحيات آنان را دارند و پس از پركردن فرم مخصوص مشتري آن را به واحد طراحي ارجاع داده و طراحان با اتود دستي، بسته به سطح درخواستي از طرف مشتري 1 تا 5 اتود دستي طراحي و روي برگه پياده سازي مي كنند و سپس تصاوير ثبت شده روي برگه را روي سيستم پياده سازي مي نمايند ،سپس طراحي اتودهاي اوليه براي مشتري ارسال و لوگو تاييد شده به صورت فايل لايه باز براي مشتري ارسال مي گردد.

لوگوهاي حرفه اي و خلاقانه هميشه در ذهن مشتري ماندگار مي باشند. طراحي خلاقانه و حرفه اي لوگو مي تواند ذهن مشتري را درگير زيبايي و خلاقيت پياده شده در طراحي نمايد و قطعا مشتري با ديدن لوگويي كه روي آن از نظر شكل و مفهوم زمان گذاشته شده ارتباط بهتري برقرار مي نمايد.

 

لوگو ها به حالت هاي مختلف طراحي مي شوند.

 مثلا به صورت حروف يا استروك هاي مشابه ، از حروف مشابه كه مكمل يكديگر مي گردند تشكيل مي گردد به طور مثال مي توان به لوگوي كارخانه فولكس واگن اشاره كرد.

شركت فولكس واگن در سال‌هاي منتهي به جنگ دوم جهاني توسط فرانس ريمپيسه تاسيس شد.لوگوي اصلي كه ريميسپه در رقابتي درون سازماني طراحي كرد و به خاطر خلاقيت در نظر گرفته شده در آن از بين 50 مارك برنده شده بود، به عنوان لوگوي اين شركت انتخاب شد.
لوگوي شركت فولكس واگن در ابتدا با چرخ دنده‌اي كه نشان رسمي جبهه كارگري آلمان بود احاطه شده بود اما پس از جنگ دوم جهاني اين دنده از لوگو حذف شد.

فولكس واگن توليدكننده خودرو در آلمان،  در حقيقت داراي يك آرم با دو حرف حك شده بر روي آن
 "V" به نمايندگي از Volks ،   به معني مردم

"W"به نمايندگي از   wagen  به معني ماشين

يك شكل ديگر  لوگو، لوگو با استفاده از حروف و يا اسم برند كه به اين لوگو به اصطلاح طراحي لوگوتايپ مي گويند.

مرحله دوم:

دومين مرحله براي جذب مشتري ساختن يك پيج كسب و كار در اينستاگرام مي باشد در حقيقت يكي از روش هاي حرفه اي كه مي توان گفت بهترين راه براي ارتباط با مشتري و معرفي محصولات و خدمات است اينستاگرام مي باشد.

داشتن يك پيج در اينستاگرام و گذاشتن پست هاي مناسب و هدفمند و تعريف هشتگ هاي حرفه اي و همچنين افزودن فالورهاي هدفمند مي تواند سرعت در بازار استان ، شهر و يا حتي كشور در شاخه خود سهم بسزايي داشته باشد.

شركت هزاردستان در اين زمينه مي تواند به شما صورت حرفه اي خدمات ارائه نمايد.

به صورتي كه شما پس از حداقل 6ماه تمام نقاط قوت اين فعاليت را مشاهده و از طريق پيج خود به درآمد چشم گيري برسيد. ما با بررسي زمان هاي بازديد فالورها و افزودن مطالب مرتبط و طراحي حرفه اي تمام تصاوير كه به صورت تك تك توسط طراحان طراحي شده مي توانيم در بالا بردن فالور و لايك زياد موثر باشيم ،همچنين فالورهاي هدفمند از پيج هاي انتخابي شما به تعداد مشخص در روز به پيج شما افزوده مي گردد.

ساعت پست گذاري به صورت منظم از ساعت 7صبح تا 12 شب توسط پرسنل پشتيباني شركت هزاردستان در پيچ شما ثبت مي گردد. پيشنهاد مي شود براي معرفي محصولات به مشتريان خود كه با شركت شما فعاليت خود را آغاز نموده اند كانال تلگرام ايجاد كنيد ولي براي افزودن مشتري هاي جديد حتما كار خود را با اينستاگرام شروع كنيد. يكي از مزاياي مهم اينستاگرام هشتگ گذاري در آن مي باشد كه توسط موتورهاي جستجوگر گوگل شناسايي مي گردد و پيچ شما در گوگل معرفي مي گردد.

در مرحله  بعد شما را با مزاياي وب سايت و خدماتي كه شركت هزاردستان در زمينه طراحي و بهينه سازي مي تواند به شما بدهد ، آشنا خواهيم كرد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1396/9/19 ساعت: ۱۲ توسط:hezardastanco :